SPAM

Tutaj możecie zostawiać swoje blogi ;)

45 komentarzy:

 1. Rachel w feralnym wypadku traci pamięć. Przestaje ufać ludziom, każdy jest dla niej obcy. Z wyjątkiem Patricka, chłopaka, którego kochała, ale to uczucie zginęło razem ze wspomnieniami. Chłopka za wszelką cenę chce pomóc ukochanej. Czy uda im się? Czy znowu będą razem? Szczęśliwi? Zobacz i dowiedz się na http://echo-twoich-slow.blogspot.com/ . Zapraszam. Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://krwawy-podarunek.blogspot.com
  Brytyjka zamieszkująca Warszawę tuż przed wybuchem II Wojny Światowej i jej krewniak, z tej samej ziemi, który świadomie wkracza w istne piekło to już dwa mało prawdopodobne elementy tej historii. Kolejnym jest rodzące się między nimi piękne i wielkie uczucie, które musi przetrwać realia ówczesnego świata. Jednak krwawa, pełna bólu i cierpienia wojna nie ma zamiaru nikogo oszczędzić i wszyscy odczują na swojej skórze jej skutki. Jak ta dwójka bohaterów poradzi sobie z tym co ich otacza, z ich uczuciami? Muszą próbować normalnie żyć, choć zadajmy sobie pytanie: Czy to jest możliwe, gdy każdego dnia setki ludzi spotyka śmierć?
  Ps. Przepraszam za Spam.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://anioly-krytyki.blogspot.com/ . chcesz poznać obiektywną ocenę swojego bloga ? zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy z nas zna słowo Eden.
  Kojarzy się nam z szczęściem i wiecznym życiem wśród Boga.
  Co jednak, jeśli nie jest tak sielsko?
  Co jednak Eden to nie kraina wiecznej chwały, a dawno zapomniana dolina, z zwierzętami i roślinami jakie ci się nie śniły?
  Trzy siostry, dostają się do tajemniczej krainy i tak zaczyna się podróż pełna poświęceń i odkrywania tego co najważniejsze.

  siostry-black.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jack - przystojny, bystry, seksowny, budzący szereg sprzecznych emocji i przy tym niesamowicie pociągający. Catherine - przeciętna dziewczyna, która postanowiła zrealizować swoje marzenia, jednak, by to zrobić musiała uciec od przeszłości.
  Historia o pożądaniu, przyjaźni i miłości. Miłości niepowtarzalnej, przepełnionej pasją, ale również cierpieniem, bo przecież “miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują, mężczyźni - by wygrać, a kobiety - by nie przegrać".

  Serdecznie zapraszam, www.drumming-songs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM]
  Młody Artur wstąpił na tron Camelot. Chociaż udało mu się zająć należne miejsce minie jeszcze wiele czasu, zanim wszyscy jego wrogowie zostaną pokonani.
  Wśród przyjaciół i wiernych sojuszników młodego króla znajduje się najpotężniejszy czarodziej, jakiemu dane było się urodzić – Merlin. Chociaż przez panujące w Camelot prawa młody czarodziej musi ukrywać swój dar do magii, dzielnie wspiera swojego przyjaciela w jego dążeniach do zjednoczenia krainy Albionu.
  Merlin jest osobą niezwykle zaradną, gotową poświęcić wszystko dla swoich przyjaciół, jednak czuje się samotny. Ukrywanie własnych zdolności jest dla niego coraz trudniejsze. Nie raz też przychodzi mu borykać się z brakiem zrozumienia ze strony innych.
  Wszystko do czasu…
  Pewnego dnia Merlin spotyka na swej drodze młodą, piękną i niezwykle potężną czarownicę imieniem Shay. Ta oznajmia mu, iż przybyła do Camelot po to, by wspierać go w jego działaniach i pomóc w wypełnieniu dawno spisanego proroctwa. Młody czarodziej chętnie przyjmuje jej pomoc i wsparcie, które jest gotowa ofiarować.
  Nie wszyscy są jednak tak godni zaufania, jak byśmy chcieli. Merlin zdaje się zapominać, iż w momencie, gdy od jego decyzji zależy los Albionu, przyjaciół musi wybierać wyjątkowo ostrożnie.
  http://strazniczka-przeznaczenia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Jamesa wiedziałam, że coś jest z nim nie tak. Moje serce podpowiadało mi, że wcale nie jest świrem. W jego oczach widziałam jedynie cierpienie i smutek. Zawsze sam i odtrącony przez innych. Nie wierzę, że kogoś zabił. Ludzie lubią wymyślać różne plotki i nieprawdziwe zdarzenia i jest to wiadome nie od dziś.
  Oto mój cel. Dowiem się, co dokładnie stało się w tą pamiętną noc. Masz moje słowo James. Słowo Melanie West.

  Zapraszam na jestes-jedyny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. - Rybeńko, siądź no sobie na krzesełeczku. O, tutaj, w rogu. – Recepcjonistka wypluła z ust peta i zadudniła palcami po starej maszynie. – Chcesz może herbatki? Ach, tak. Połóż mi tutaj na biurku swój papierek. Sądzę, że dyrektor zaraz cię przyjmie. Nie masz się czym martwić. Nasza placówka jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich nowicjuszy. – Znów stukot na starodawnej maszynie, zgrzyt przesuwanej rolki i kolejny arkusz papieru wylądował na biurku. – Tak, tak. Znajdziesz tutaj wszystko, Rybeńko. Zawsze możesz również zapytać innych. Nikt głowy za pytania nie urywa, skądże! Widzę, że się wystraszyłeś. Aj, spokojnie! Miła atmosfera panuje w naszej placówce. Tyle miejsc do zobaczenia, ale porządek sprawia, że szybko idzie się zadomowić.
  W poczekalni zapanowała cisza i tylko sztuczne rośliny doniczkowe, których liście uginają się od kilogramów sztucznego kurzu, patrzą na ciebie z ciekawością. Zegar tyka. Tik tak tik tak. Skrzypnięcie drzwi. Wchodzisz do dyrektorskiego gabinetu. Na biurku widnieje tabliczka z wygrawerowanym napisem: Forum Lorem Ipsum.

  |lorem-ipsum.dl.pl|

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na nowy rozdział. www.drumming-songs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. „Kiedy po raz pierwszy ujrzałem jej twarzyczkę, wyglądała niczym wcielenie wszelakiej furii. Początkowo chciałem uświadomić dziewczynę, że nie ma czego się obawiać, że stoimy po tej samej stronie, ale jej agresywne nastawienie sprawiło mi nieopisaną radość. Nie wiedzieć czemu, miałem ochotę śmiać się jak głupek. Niestety mój uśmiech działał na nią niczym czerwona płachta na byka, a ja nie chciałem zostać nadziany na ten mały szpikulec, który tak intensywnie dzierżyła w swej prawej dłoni.”

  Minato Namikaze nie podejrzewał, że rudowłosa piękność, z charakterem porównywalnym do wybuchu wulkanu, może zakłócić jego spokojne życie. Początkowo wprowadzenie się Kushiny traktuje z dystansem. Jednakże kiedy dziewczyna wkupuje się w jego łaski poprzez smakowite potrawy, Żółty Błysk Konohy traci zdrowy rozsądek.
  Czy otworzy kawalerskie serce i pozwolić ugodzić się strzale Amora? A może sam wbije sobie szpikulec, nie zdając sobie sprawy z własnych poczynań?

  Jest to pierwsze opowiadanie, które zagościło na blogu mrok-nocy.blogspot.com i zapewne nie ostatnie. Serdecznie zapraszam! Anaya.

  OdpowiedzUsuń
 11. Siedemnaście lat temu anioł o imieniu Angela oraz demon imieniem Sariel dopuścili się występku, który mógł sprowadzić do przedwczesnego zakończenia świata - oboje się pokochali, a owocem ich miłości była mała dziewczynka imieniem Ciel. Angela, podczas ucieczki, zdążyła pozostawić ją na ziemi u zaufanej znajomej, po czym została schwytana przez orszaki niebieskie wraz z współzdrajcą. Mimo że aniołowie bardzo często przeczesywali ziemię, nie byli w stanie znaleźć tej dziewczynki. Ciel dorosła - jest teraz siedemnastoletnią dziewczyną. Czy aniołowie wysłani z misją niesienia dobra światu znajdą ją i zgładzą, jak mieli zamiar zrobić to kilkanaście lat temu? Tutaj to Ty ustalasz zasady i sam zdecydujesz, jak potoczy się akcja!

  [paranormal-war.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na Spis opowiadań – nowego miejsca, w którym możesz zareklamować swojego bloga z opowiadaniem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na ministestwo-ff-o-naruto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Aiko myślała, że jej matka jest jej matką, do momentu, kiedy w progi rodzinnego domu dziewczyny nie zawitał rudowłosy mężczyzna. Mężczyzna ten nie był nikim wyjątkowym - jeśli nie liczyć przywództwa organizacji morderców. Od słowa, do słowa, okazuje się być jej ojcem. I wtedy, normalne życie Aiko staje do góry nogami...

  [Przepraszam za SPAM. Jeśli on Cię uraził, lub w jakikolwiek sposób złamał zasady Twojej strony, usuń go. W przypadku pozostawienia tego komentarza i/lub zawitania na reklamowanej stronie, będę wdzięczna.]

  http://kami-no-musume.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ktoś sobie przywłaszczył twój szablon, o tu: http://naruto-opowiadania-yaoi-yuri.blogspot.com/.
  Informuję cię jeszcze o moim nowym blogu: szept--duszy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam do mnie:
  sasuke-i-erin.blog.pl
  Dopiero zaczynam, jednak mam nadzieję, że się spodoba! :3

  OdpowiedzUsuń
 17. {SPAM}
  Prowadzisz bloga?
  Czy nie uważasz, że warto zareklamować swojego bloga? Zapraszam na : kolekcja-blogow.blogspot.com a nóż może znajdziesz jeszcze jakieś opowiadanie, które ci się spodoba ;p

  OdpowiedzUsuń
 18. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam cię do nowo, co powstałej ocenialni.

  http://oceny-kaori.blogspot.com/

  Zapraszamy serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 20. Serdecznie zapraszam na http://jednopartowki-grupowe-o-naruto.blogspot.com/ :3

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej. Serdecznie zapraszam Cię do zareklamowania swojego bloga w spisie blogów:

  blogowki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Białe Czarownice i Czarne Demony to odwieczni wrogowie.
  Zabijają się i tępią nawzajem.
  Przez tysiąclecia konflikt tych istot rósł z dnia na dzień,
  lecz to właśnie teraz wojna ta osiągnie apogeum.
  Siły dobra gwałtownie się kurczą, zło rośnie w potęgę.
  Losy ludzkości są już właściwie przesądzone.

  Czy aby na pewno?
  http://magia-to-zycie.blogspot.com/

  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie zapraszam

  http://narii--to-sasuke.blogspot.com/

  Szłam przez ulice Konohy wogóle się nie spiesząc , przeciesz wezwała mnie tylko 5 hokage , nic poważnego-pomyślałąm.
  Stanełam przed główną siedzibą , wyglądała imponująco , weszłam do środka , nikt chyba nie pilnował.
  -Witam , w czym mogę pomóc-odezwał się męszczyzna. Przestraszyłam się ale szybko wzięłam się w garść.
  -Wezwała mnie Tsunade-grzecznie odpowiedziałam.
  -Miłego dnia -powiedział .Czułam tylko na sobie jego spojrzenie, odprowadzał mnie nim .
  Poszłam głównym korytarzem , na samym końcu były drzwi. Zapukałam. prosze wejść.Zrobiłam tak.
  Przed sobą ujrzałam Tsunade siedzącą na swoim krześle . Kobieta nic się nie zmieniła dalej miała długie blond włosy , żadnej zmarszczki .
  -Witaj Nari , spuźniłaś sie , ale ciesze się że przyszłaś.
  Obdarowałam ją delikatnym uśmiechem , żadko to robiłam ale dobrze mi to wychodziło , byłam wspaniałą
  aktorką.

  OdpowiedzUsuń
 24. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na bloga z nowym opowiadaniem. Pojawił się na nim prolog i chcę się dowiedzieć co o nim myślą inni...
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  Pozdrawiam.
  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zostałaś nominowana do Versalite Blogger Award na zycie-niewolnicy.blogspot.com

  Asoka

  OdpowiedzUsuń
 26. Każdy pamięta tego wesołego, hałaśliwego chłopaka, który uparcie wykrzykiwał swoje jedno, jedyne marzenie – zostanie Hokage. Czym tak naprawdę jest bycie głową wioski? Na pewno niesamowita odpowiedzialność za jej mieszkańców, chronienie jej ceną własnego życia i dbanie o nią każdego dnia.

  Jak mam zostać Hokagę skoro nie umiem obronić swoich bliskich przed śmiercią i cierpieniem?

  Pamiętam ten dzień, w którym wrócił do wioski. Każda dziewczyna się za nim oglądała. Nikt na początku nie mógł skojarzyć kto to. Dzień później wszystko stało się jasne. To ten blond włosy nadpobudliwy dzieciak, który zawsze mnie wkurzał. Był z Sakurą i Sasuke w drużynie. Tylko czemu teraz wręcz boję się spojrzeć mu w oczy? Są takie zimne i puste.
  Zapraszam na : przywrocona-nadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam! Przypominam o konieczności wstawienia naszego linku lub buttonu, jeżeli chcesz, by twój blog został dodany do spisu.
  Pozdrawiam!

  http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Yuki - dziewczyna obdarzona chakrą natury lodu tylko i wyłącznie dzięki (a może raczej przez) Orochimaru. Jej brat w obawie przed legendarnym sanninem ucieka z nią z Kiri. Jak młoda Hikari poradzi sobie w życiu? Czy wężowaty będzie próbował odzyskać swoje "dzieło"? Czy troskliwy braciszek będzie przy niej cały czas i nie dopuści do tragedii? To i wiele więcej na moim blogu. Zapraszam ;)
  http://przeszlosc-kunoichi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. pat-czyli-ognistowlosa.blogspot.com

  "- Kto to powiedział? - zapytała ze złością Kamila.
  Nikt się nie odzywał przez dłuższy czas więc przyrodnia siostra znów zaczęła się mnie czepiać.
  - Zostaw ją w spokoju. – usłyszałam ten sam głos. I wtedy zza krzaków wyłoniła się dziwna postać. Chłopak jakieś trzy lata ode mnie starszy, o czarnych włosach i … fioletowych oczach. Tak FIOLETOWYCH. W pierwszej chwili myślałam, że się przewidziałam, ale nie.
  - Tak bardzo chcesz się kłócić, to może pokłóć się ze mną. – powiedział.
  - Spadaj koleś. – krzyknęła Kamila – Nikt cię nie nauczył nie wtrącać się w nie swoje sprawy?!
  Chłopak nie odpowiedział. Po prosu złapał mnie za rękę i pociągnął za sobą w krzaki, z których wyszedł."

  OdpowiedzUsuń
 31. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]

  Przedstawiam historię Hisy Koruke. Dziewczyny, która poszukuje szczęścia i ojca. Czy misja, powierzona jej przez Nauczyciela, powiedzie się? Na początku dowiadujemy się, że uciekła z wioski po to, aby znaleźć szczęście. Prosi o pomoc starą przyjaciółkę ojca i przywódczynię "Akatsuki" - Konan. Ta pokazuje jej drogę do Konogakure i zostawia ją - jak obiecała. Hisa zastanawia się jak dostać się w mury Konohy, postanawia...
  http://wpadka-uciekiniera.blogspot.com/
  ` Hisa.

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na kolejny katalog blogów.
  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 33. http://love-me-and-hate.blogspot.com/
  Zapraszam na historię pewnej dziewczyny, której życie zmieniło się pod wpływem jednej nie właściwej decyzji. Jak to się stało? Co było głównym czynnikiem? Dowiesz się odwiedzając mojego bloga.
  ` Ro.

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej! Jeżeli interesuje cię SasuSaku serdecznie zapraszam na moje blogi:
  mynameisnobodyyy.blogspot.com
  cherry-moon-sasusaku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Jest dużo ocenialni, ale jeszcze nie ma takiej, na której Lucyfer zabiera do Piekieł aŁtoreczki, a Autorki najlepszych blogów zostają zesłane na szczęśliwe Pola Elizejskie. A gdzie Ty zostaniesz umieszczony? Zasłużysz na zmartwychwstanie, czy też przez najbliższe tysiąc lat będziesz służyć Lucyferowi? Nie czekaj i przekonaj się - zgłoś się, aby uzyskać ocenę swego bloga! Pamiętaj, aby najpierw zajrzeć do regulaminu, a zgłoszenie umieścić w odpowiedniej zakładce.
  piekielne-oceny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Tao jest jednym z dwunastu członków ExoPlanet. Jest bardzo wrażliwy i często nazywany przez swoich antyfanów "Wrażliwą Dupą", jednak próbuje nie zwracać na to uwagi. Zaczyna jedna to wszystko dostrzegać, kiedy w jego życiu pojawia się Samantha, ta dziwna dziewczyna, która kocha wszystkich z Exo oprócz niego. Czy może dziewiętnastoletnia dziewczyna zauważy w nim pięknego i naprawdę odważnego chłopaka, czy ciągle będzie mówiła o nim jako "Wrażliwej Dupie"?

  "Skoro oczy są odzwierciedleniem duszy, to dlaczego ten drań ma takie piękne?"

  Exo-Story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Chciałabyś, aby Twój blog miał więcej czytelników? Pragniesz zareklamować bloga? Koniecznie więc odwiedź "Szafę otaku", wirtualne miejsce, w którym Twój blog ukaże się szerszej publiczności! Nie czekaj, wpisz www.szafa-otaku.blogspot.com i przekonaj się, że "Szafa" to idealne miejsce dla Twojego bloga! Czekamy na Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 39. Serdecznie zapraszam do nowo otwartego katalogu opowiadań fanfiction!
  Co miesiąc konkurs na fanfiction miesiąca.
  Zapisz się już teraz!
  http://katalog-opowiadan-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. http://yin-yang-narutoworld.blogspot.com/

  Akcja rozgrywa się po 4 wielkiej wojnie shinobi. Wojna skończyła się, Madara został pokonany a na świecie zapanował upragniony pokój. Zaczęto odbudowywać wioski ale stworzono wiele nowych. Tam gdzie był gruz i ruiny teraz znajduje się wioska tętniąca życiem i tryskająca energią. Do władzy doszła Tsunade lecz wybrano nową starszyznę która dba o dobro wioski jak i mieszkańców. Zaczęto sprowadzać mieszkańców którzy zamieszkali w Konoha ciesząc się pokojem.
  Chcesz zostać ninja ? Dołącz do nas!

  OdpowiedzUsuń
 41. Nowy rozdział!
  marked-and-indomitable.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Sheeiren Imai i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń